Allmoge
1304352

Bänk 1900-talets början

Bänk 1900-talets början.
Bänk 1900-talets början.
Bänk 1900-talets början.
Bänk 1900-talets början.
Bänk 1900-talets början.
Bänk 1900-talets början.
Bänk 1900-talets början.

Trären, 180x45x55 cm

Bruksslitage. Skador. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK