Möbler Bord
1304390

Bord samt stolar 4 st Gemla 1900-talets senare del

Bord samt stolar 4 st gemla 1900-talets senare del.

Stolarna märkta med etikett Gemla, mörkbetsade, bord med lackerat underrede av metall, betsad skiva av trä, 120x75x72 cm

Bruksslitage. Repor. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK