1304416

Emilia Lönblad

(Sverige, 1865-1946)
Emilia lönblad, olja pannå, signerad och daterad.

Emilia Lönblad, olja pannå, signerad och daterad.

Den lille gatumusikanten. 41 x 32 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
12 000 SEK