Belysning Bordslampor
1304438

Bordslampa 1900-talets mitt

Bordslampa 1900-talets mitt.
Bordslampa 1900-talets mitt.
Bordslampa 1900-talets mitt.
Bordslampa 1900-talets mitt.

Skärm av mässing, stam av trä, höjd 38 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Repa.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 808
278
333
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
8
8 apr 18:52
2 808 SEK
8 apr 18:52
2 608 SEK
8
8 apr 18:49
2 408 SEK
8 apr 18:46
2 208 SEK
8 apr 18:46
2 202 SEK