1304444

Jalmari Ruokokoski

(Finland, 1886-1936)
Jalmari ruokokoski, olja på duk, signerad och daterad 1920.

Jalmari Ruokokoski, olja på duk, signerad och daterad 1920.

Sjöstrand. 42 x 54 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
400 EUR