1304506

Trofé, lergods och horn, Wilhelm Andstén, Helsingfors, omkring 1900.

Trofé, lergods och horn, wilhelm andstén, helsingfors, omkring 1900.

Renhuvud av lergods djupstämplat W. Andstén Hfors. Lösa renhorn. Ögon av glas. Höjd 50 cm.

Skador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK