Design Övrigt
1304521

Spegel, okänd formgivare, 1900-tal.

Ram klädd i skulpterat läder.
Höjd 80, bredd 57cm.

Smärre slitage, smärre repor, vissa torrsprickor i lädret.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H63

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

3 200
315
382
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
27 apr 10:55
3 200 SEK
26 apr 17:23
3 000 SEK
25 apr 12:22
1 000 SEK