Silver Övrigt
1304588

Kaffeservis, 3 dlr silver svenska importstämplar rokokostil 1900-talets första hälft

Kaffeservis, 3 dlr silver svenska importstämplar rokokostil 1900-talets första hälft.

Höjd 8,5-23,5 cm, total vikt 1520 gram

Bruksslitage. Repor. Anlupen.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK