Klockor & Ur Armbandsur
1304660

Breitling, kronograf, armbandsur, 32 mm

Breitling, kronograf, armbandsur, 32 mm.

stål/vitmetall, manuell, plexiglas, läderband, ca 1942.

Caliber Venus 170, Boettnr. 447032

Urverk och Boett ej signerade. Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Renoverade visare

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I30
Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

5 000
491
584
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
21 jul 16:55
5 000 SEK
20 jul 11:21
3 400 SEK
18 jul 9:25
3 200 SEK
17 jul 21:08
3 000 SEK
14 jul 22:09
1 000 SEK