Verner Thomé

(Finland, 1878-1953)
Verner Thomé
(Finland, 1878-1953)

Verner Thomé, olja på pannå, signerad och daterad 1945.

Sommarlandskap. 32,5 x 38,5 cm

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Utropspris
550 EUR