1304723

Laura Järnefelt

(Finland, 1904-1985)
Laura järnefelt, olja på pannå, signerad och daterad 1945.

Laura Järnefelt, olja på pannå, signerad och daterad 1945.

Grönskande landskap. 41,5 x 31 cm.

Skador. Pannån slagen/böjd.

Utropspris
250 EUR