130483

Axel Lind

(Danmark/Sverige, 1907-2011)
Axel lind, olja på duk. sign.
Axel lind, olja på duk. sign.
Axel lind, olja på duk. sign.

AXEL LIND, olja på duk. Sign.

Havsmotiv. 30 x 71.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK