Laila Pullinen, litografi, signerad och daterad -86, numrerad 16/50.
"Tutkielma III, Roma -63" (Studie III, Roma). Passepartout 54 x 36,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
250 EUR