Allmoge
1305024

Bänk, allmoge, 1800-tal

Bänk, allmoge, 1800-tal.
Bänk, allmoge, 1800-tal.
Bänk, allmoge, 1800-tal.
Bänk, allmoge, 1800-tal.
Bänk, allmoge, 1800-tal.

Delvis målad. Räfflad dekor. Längd 184 cm, djup 43 cm, höjd 56 cm.

Slitage. Färgbortfall. Torrsprickor. Omarbetad. Renoverad. Kompletterad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
12 580
1 245
1 490
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
9
5 apr 16:08
12 580 SEK
10
5 apr 16:08
12 500 SEK
9
4 apr 19:38
11 500 SEK
10
4 apr 19:38
11 000 SEK
10
4 apr 18:37
9 040 SEK