1305166

Alpo Jaakola

(Finland, 1929-1997)
Alpo jaakola, olja på pannå, signerad och daterad -75.

Alpo Jaakola, olja på pannå, signerad och daterad -75.

Skogsvy. 50 x 121 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
600 EUR