1305172

Matti Alapoti

(Finland, Född 1934)
Matti alapoti, olja på pannå, 3 st, signerade och daterade -75.

Matti Alapoti, olja på pannå, 3 st, signerade och daterade -75.

"Lepäävä alaston" (Vilande naken), "Vanha kartano" (Gammal herrgård) och "Hyökkäys" (Anfall). Bildstorlek ca 13 x 16 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - J1
Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
400 EUR