Design Konstglas
1305516

Thommy Bremberg

(Sverige, Född 1954)
Thommy bremberg, skulptur signerad och daterad 2002.

Thommy Bremberg, skulptur signerad och daterad 2002

"How much romance can you take". Glas och metall. Ställ av vitmålat trä, skulpturens längd 126 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
12 000 - 20 000 SEK