Design Konstglas
1305519

Thommy Bremberg

(Sverige, Född 1954)
Thommy bremberg,  väggskulptur, signerad hain select, glas.

Thommy Bremberg, väggskulptur, signerad Hain Select, glas

Figur i rörelse, 78 x 53 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Klubbat pris
4 000
394
476
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
7 maj 11:18
4 000 SEK
7 maj 11:18
3 900 SEK
6 maj 20:26
3 800 SEK
6 maj 10:13
3 600 SEK
6 maj 10:13
3 500 SEK