Design Övrigt
1305558

Böhlmarks, Golvlampa, Sverige, 1900-talets andra hälft

Böhlmarks, Golvlampa, Sverige, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing, skaft med läderband. Kupa av mässing samt skärm av textil. Total höjd 148 cm.

Ställvis slitage. Märken. Nagg. Ej funktionstestad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK