Design Övrigt
1305558

Böhlmarks, Golvlampa, Sverige, 1900-talets andra hälft

Böhlmarks, golvlampa, sverige, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing, skaft med läderband. Kupa av mässing samt skärm av textil. Total höjd 148 cm.

Ställvis slitage. Märken. Nagg. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N4
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
9 000
891
1 066
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
10
8 apr 16:38
9 000 SEK
8
8 apr 16:37
8 800 SEK
10
8 apr 16:37
8 666 SEK
10
8 apr 16:37
8 600 SEK
8
8 apr 16:37
8 400 SEK