Möbler Fåtöljer & Soffor
1305679

Snurrfåtölj med fotpall, Söderbergs 1980-tal.

Snurrfåtölj med fotpall, söderbergs 1980-tal.

Stomme av kromad metall, klädd med skinn, sitthöjd ca 42 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK