1305689

Brosch 14K vitguld med rubiner, höjd ca 5,5 cm

Brosch 14k vitguld med rubiner, höjd ca 5,5 cm.

Total vikt 7,1 g.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Slutpris
5 000
491
584
Utropspris
6 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
8 apr 12:50
5 000 SEK
8 apr 12:49
4 000 SEK
2 apr 10:42
2 000 SEK