1305863

Erik Kalb kandelabrar ett par silver Halmstad 1934

Erik kalb kandelabrar ett par silver halmstad 1934.

För två ljus vardera, höjd 15,5 cm, med inskription

Bruksslitage. Repor. Fyllda fötter. Senare gravyr.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK