Chanel ett par örhängen 18K vitguld och vit "keramik"
med runda briljantslipade diamanter, modell "Ultra", mått 8 X 13 mm, totalvikt 8 g. Signerade Chanel och numrerade T46336. Etui och pouch från Chanel medföljer.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.