Smycken Örhängen
1305892

Chanel ett par örhängen 18K vitguld och vit "keramik"

Chanel ett par örhängen 18k vitguld och vit "keramik".

med runda briljantslipade diamanter, modell "Ultra", mått 8 X 13 mm, totalvikt 8 g. Signerade Chanel och numrerade T46336. Etui och pouch från Chanel medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Utropspris
9 000 SEK