Konst Fotografi
1305939

Dawid (Björn Dawidsson)

(Sverige, Född 1949)
Dawid (björn dawidsson), fotografi, 2017, signerad och numrerad 3/25.

Dawid (Björn Dawidsson), fotografi, 2017, signerad och numrerad 3/25.

Saab 9-3 cabriolet. 28,5 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Slutpris
4 150
411
492
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
8 apr 18:35
4 150 SEK
8 apr 18:35
3 950 SEK
8 apr 18:35
3 650 SEK
8 apr 18:35
3 450 SEK
8 apr 18:34
3 200 SEK