Design Möbler
1306281

Fåtöljer, ett par, 1950-tal.

Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.

Fast stoppad klädsel. Bredd 80 cm. Sitthöjd ca 42 cm. Total höjd 80 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Fläckar. Frambenen senare. benen renoverade.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
1 450
14 721
1 756
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (26 bud)
23 apr 15:22
1 450 EUR
23 apr 15:22
1 400 EUR
23 apr 15:22
1 400 EUR
23 apr 15:21
1 250 EUR
23 apr 15:21
1 200 EUR