Design Möbler
1306599

Fritz Hansen

(Danmark, Född 1872)
Fritz hansen, karmstol danmark 1900-talets andra hälft.

Fritz Hansen, karmstol Danmark 1900-talets andra hälft

Stomme av ek, fast klädd sits och rygg, sitthöjd 43 cm, 67x70x88 cm

Bruksslitage. Smärre fläckar. Märken.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G9
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 000
295
351
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
8 apr 12:11
3 000 SEK
5 apr 19:11
2 800 SEK
3 apr 19:42
1 000 SEK