1306697

Kaisu Koivisto

(Finland, Född 1962)
Kaisu koivisto, akryl på papper, signerad och daterad 1989.

Kaisu Koivisto, akryl på papper, signerad och daterad 1989.

"Rata" (Spår). 48 x 90 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T32

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
460
4 662
558
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (25 bud)
11 maj 20:14
460 EUR
11 maj 20:13
440 EUR
11 maj 20:12
420 EUR
11 maj 20:10
400 EUR
11 maj 20:10
380 EUR