Klockor & Ur Armbandsur
1306747

Omega Seamaster, armbandsur, 34 mm.

Omega seamaster, armbandsur, 34 mm.

Stål, automatisk, plexiglas, c 1954.

Caliber 491, Serienr. 14666754, Boettnr. 2848 1.

Slitage. Repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
5 000 SEK