1307004

Bordsgarnityr, 3 delar, troligen Frankrike. 1800-talets slut.

Bordsgarnityr, 3 delar, troligen frankrike. 1800-talets slut.

Bordsgarnityr av bronserad metall med porslinsplaketter. Höjd 41-48 cm. Pendel medföljer.

Slitage, skador och lagningar. Ej funktionstestad. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V32

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
4 000
394
476
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
24 apr 11:15
4 000 SEK
20 apr 17:03
3 000 SEK
17 apr 14:21
2 500 SEK
17 apr 12:40
1 000 SEK
16 apr 18:05
300 SEK