1307016

Matta rölakan dubbelsidig 1950/60-tal ca 302 x 190 cm

Matta rölakan dubbelsidig 1950/60-tal ca 302 x 190 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - M4
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK