1307189

Ljusstakar, ett par, sengustavianska, Sverige.

Ljusstakar, ett par, sengustavianska, sverige.

Marmor och brännförgylld brons. Höjd 23,5 cm.

Åldersrelaterat slitage med skador i sockeln. Kedens dekordel saknas.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Klubbat pris
320
3 260
381
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (3 bud)
11 jun 23:31
320 EUR
11 jun 0:16
300 EUR
9 jun 22:39
50 EUR