1307360

Ilse Ackermann

(Finland)
Ilse ackermann, akryl på pannå, signerad och daterad -92.

Ilse Ackermann, akryl på pannå, signerad och daterad -92.

Vinterglädje. 83,5 x 68,5 cm.

Slitage. Smutsig.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
350 EUR