Belysning Taklampor
1307615

Taklampa, 1940-50-tal

Taklampa, 1940-50-tal.
Taklampa, 1940-50-tal.
Taklampa, 1940-50-tal.

Stomme av mässing med kupor i glas, bredd 55 cm, höjd ca 60 cm.

Kupor senare, Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 600
257
308
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
5 apr 13:16
2 600 SEK
5 apr 10:50
2 400 SEK
2 apr 16:37
2 200 SEK
2 apr 16:37
2 000 SEK
29 mar 22:15
1 800 SEK