Design Övrigt
1307652

Golvlampa, 1900-talets andra hälft.

Stomme i målat stål på fot, lampskärm i vit plast. Höjd 135 cm.

Ej funktionstestad. Omarbetad. troligtvis senare skärm. Smärre slitage.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
2 500 SEK