Konst Fotografi
1307663

Mathias Johansson

(Sverige, Född 1961)
Mathias johansson, pigmentprint. signerad samt stämpelnumrerad 99/100 a tergo.

Mathias Johansson, pigmentprint. Signerad samt stämpelnumrerad 99/100 a tergo.

Louise Bourgeois. Ur Double Elvis Edition, 2011. Bladstorlek 60 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
4 000 SEK