Möbler Stolar
1308219

Stolar, 14 st, snarlika, s k skrattstolar, 18- och 1900-tal.

Målade stolar med genombruten rygg. Lösa stoppade stolar med ylleklädsel. Sitthöjd 43-46 cm.

Smärre skador. Senare målning. Senare klädsel.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Klubbat pris
4 200
414
499
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
12 maj 18:56
4 200 SEK
12 maj 9:46
4 000 SEK
5 maj 11:04
2 400 SEK
5 maj 5:28
2 200 SEK
4 maj 22:49
1 000 SEK