Vintage & Fashion Kläder
1308312

Christian Dior

(Frankrike, Grundat 1945)
Christian dior, väskor, 3 st.
Christian dior, väskor, 3 st.
Christian dior, väskor, 3 st.
Christian dior, väskor, 3 st.
Christian dior, väskor, 3 st.
Christian dior, väskor, 3 st.
Christian dior, väskor, 3 st.
Christian dior, väskor, 3 st.
Christian dior, väskor, 3 st.
Christian dior, väskor, 3 st.
Christian dior, väskor, 3 st.
Christian dior, väskor, 3 st.
Christian dior, väskor, 3 st.

Christian Dior, väskor, 3 st.

Monogramcanvas och läderdetaljer. Beslag i metall. Invändigt klädda i skinnimitation samt textil. Märkta "Christian Dior made in France". 24 x 14 cm, 28 x 18 cm & 38 x 22 cm.

Ställvis slitage. Nötta kanter. Den större väskan med kantskador.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Klubbat pris
8 000
788
951
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
12 maj 20:00
8 000 SEK
8
12 maj 20:00
7 800 SEK
12 maj 19:57
7 600 SEK
8
12 maj 19:57
7 400 SEK
12 maj 19:54
7 200 SEK