Christian Dior, väskor, 3 st.
Monogramcanvas och läderdetaljer. Beslag i metall. Invändigt klädda i skinnimitation samt textil. Märkta "Christian Dior made in France". 24 x 14 cm, 28 x 18 cm & 38 x 22 cm.
Ställvis slitage. Nötta kanter. Den större väskan med kantskador.