Konst Contemporary
1308315

Lars Lerin

(Sverige, Född 1954)
Lars lerin, akvarell, signerad lars lerin och daterad 2018.

Lars Lerin, akvarell, signerad Lars Lerin och daterad 2018.

Tidig morgon. Bladstorlek 26 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L132
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
1 timme 4 minuter
80 000
7 861
9 349
Utropspris
120 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 82 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (9 bud)
11 apr 8:10
80 000 SEK
10 apr 12:02
64 000 SEK
10 apr 11:52
62 000 SEK
10 apr 8:11
60 000 SEK
2 apr 18:43
55 555 SEK