Konst Modern svensk konst
1308318

Agnes Cleve

(Sverige, 1876-1951)
Agnes cleve, tusch, signerad. 4 st samramade.

Agnes Cleve, tusch, signerad. 4 st samramade.

Kompositioner. I. 32 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V512
Proveniens

Stenungssund Konsthall
Mjellby Konstmuseum
Öregård Museum, Danmark

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 100
599
713
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
8 apr 12:38
6 100 SEK
8 apr 12:38
5 900 SEK
8 apr 11:55
5 700 SEK
8 apr 11:54
5 500 SEK
8 apr 11:41
5 400 SEK