1308595

Voitto Jalmari Vikainen

(Finland, 1912-1985)
Voitto jalmari vikainen, träsnitt, signerad och daterad -62, märkt t.p.lá 6/10.

Voitto Jalmari Vikainen, träsnitt, signerad och daterad -62, märkt T.p.Lá 6/10.

Vy över Salutorget i Helsingfors. Plåtstorlek 32 x 18 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR