Kenneth Bergenblad, däckstol, "Colombo" 2010-tal.
Teak, lös tygklädd sits och kudde, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage.
Kenneth Bergenblad
Ritad för Classic Garden i Göteborg.Tillverkad endast i 10 ex.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10