Design Möbler
1308620

Kenneth Bergenblad

(Sverige, Född 1944)
Kenneth bergenblad, däckstol, "colombo" 2010-tal.

Kenneth Bergenblad, däckstol, "Colombo" 2010-tal.

Teak, lös tygklädd sits och kudde, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H15
Proveniens

Kenneth Bergenblad

Övrigt

Ritad för Classic Garden i Göteborg.
Tillverkad endast i 10 ex.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
4 dagar 13 timmar
2 000
197
238
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
7 maj 7:27
2 000 SEK
6 maj 22:33
1 500 SEK
6 maj 10:08
1 000 SEK
6 maj 9:35
600 SEK