Konst Contemporary
1308663

Risto Vilhunen

(Finland, Född 1945)
Risto vilhunen, akryl och plexiglas, signerad och daterad 2004.

Risto Vilhunen, akryl och plexiglas, signerad och daterad 2004.

Utan titel. 100 x 100 cm.

Smärre märken. Smärre färgbortfall.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK