Möbler Hyllor & Bokhyllor
1308706

Vinställ, 1900-tal.

Vinställ, 1900-tal.
Vinställ, 1900-tal.
Vinställ, 1900-tal.
Vinställ, 1900-tal.
Vinställ, 1900-tal.
Vinställ, 1900-tal.
Vinställ, 1900-tal.
Vinställ, 1900-tal.

Bemålat smidesjärn. Två dörrar med bakomliggande hyllplan. Längd 106, bredd 55, höjd 116 cm.

Slitage. Färgbortfall.

Utropspris
3 000 SEK