Konst Modern svensk konst
1308852

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Anna palm de rosa, akvarell, signerad.

Anna Palm de Rosa, akvarell, signerad.

"Utanför Göteborg". I. 10 x 14 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK