Design Möbler
1308872

Svante Skogh, sideboard, "Cortina", Seffle Möbelfabrik, formgiven omkring 1956.

Svante skogh, sideboard, "cortina", seffle möbelfabrik, formgiven omkring 1956.

Sideboard med fyra dörrar. Fanerat med palisander. Längd 170, djup 44, höjd 81 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6
Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
13 500
1 331
1 568
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (41 bud)
15
15 sep 20:28
13 500 SEK
14
15 sep 20:28
13 000 SEK
15
15 sep 20:28
12 500 SEK
16
15 sep 20:26
12 000 SEK
14
15 sep 20:14
11 500 SEK