1309106

2 collier lapis lazuli ca ca 16mm och ametist ca 12 mm, glaskulor, längder ca 43 och 47 cm, lås i metall

2 collier lapis lazuli ca ca 16mm och ametist ca 12 mm, glaskulor, längder ca 43 och 47 cm, lås i metall.

Slitage. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
4 000 SEK