Konst Modern svensk konst
1309148

Mauritz Karström

(Sverige, 1962-2005)
Mauritz karström, olja på duk, signerad. daterad 2000 a tergo.

Mauritz Karström, olja på duk, signerad. daterad 2000 a tergo.

"Åska". 50 x 61 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
12 000 SEK