Design Övrigt
1309205

Golvlampa/bordslampa, keramik, Bitossi Italien 1900-talets mitt.

Golvlampa/bordslampa, keramik, bitossi italien 1900-talets mitt.

Fotens höjd inkl. montering 65 cm.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott. Ej funktionstestad.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H13
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
380
3 858
459
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (10 bud)
7 maj 19:43
380 EUR
7 maj 19:43
360 EUR
7 maj 19:43
360 EUR
7 maj 14:37
340 EUR
6 maj 8:20
320 EUR